Turnieju KS Lublinianka 2015

W sobotę 28 lutego odbył się drugi turniej rocznika 2006 o Puchar Prezesa KS Lublinianka Lublin. Zwycięzcami turnieju zostali gospodarze zawodów- drużyna KS Lublinianka I. Drugi zespół KS Lublinianki zajął czwarte miejsce, choć to co pokazali chłopcy w turnieju zasługiwało na podium!

Zwycięski zespół KS Lublinianka Iw fazie grupowej uzbierał komplet punktów grając bez nominalnego bramkarza.W zastępstwie za chorego Kubę Adamczyka zagrał Dawid Lewenda. Dawid w czterech meczach grupowych puścił tylko jedną bramkę! Koledzy w polu znacznie lepiej się spisywali strzelając 8 bramek przeciwnikom. Druga ekipa KS Lublinianki  równie dobrze spisywała się na dzisiejszym turnieju.KS Lublinianka II uzyskała awans do kolejnej fazy rozgrywek z bilansem bramkowym 4/0 i jako jedyna drużyna w turnieju nie straciła żadnej bramki w fazie grupowej!!!

Mecze półfinałowe to spotkania KS Lublinianki II z Niedźwiadkiem Chełm i KS Lublinianki Iz BKS Lublin. Pierwszy półfinał rozgrywała drużyna KS Lublinianki II. Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny starannie próbowały wykorzystać błędy przeciwników. Niestety, to drużyna naszych przeciwników wykorzystała nasz błąd i w końcówce meczu objęła prowadzenie i nie oddała go do końca spotkania. Na pocieszenie chłopcom z KS Lublinianki II został jeszcze mecz o III miejsce w turnieju.

W drugim meczu półfinałowym pierwsza drużyna KS Lublinianki grała z ekipą BKS Lublin. Mecz zapowiadał się na zacięty i pełen walki. Niestety, defensywnie ustawiona drużyna Bksu próbowała grać tylko z kontry i głęboko w obronie. Szybko strzelona bramka ustawiła mecz, który zakończył się gładką wygraną 3:0 i awansem KS Lublinianki Ido finału w którym czekał już Niedźwiadek Chełm.

Mecz o trzecie miejsce to spotkanie drugiej ekipy gospodarzy z Bekaesem. Mecz bardzo podobny do spotkania półfinałowego. Bardzo wyrównany i prowadzony głównie w środku boiska. Zmęczenie, nerwy i stres spowodowany ciągłym i bezskutecznym atakiem na bramkę Bekaesu dały o sobie znać pod koniec spotkania. Na niecałe dwie minuty przed końcem spotkania przeciwnicy strzelili bramkę dającą im zwycięstwo w meczu i najniższe miejsce na podium w turnieju.

Finał pomiędzy KS Lublinianka I a Niedźwiadkiem Chełm było drugim spotkaniem pomiędzy tymi drużynami w tym turnieju. Pierwszy mecz spokojnie prowadzony i wygrany przez naszą drużynę 3:0 nie przypominał meczu finałowego. To spotkanie było zdecydowanie najtrudniejszym meczem KS Lublinianki Iw tym turnieju. Gra prowadzona na połowie przeciwnika i wiele akcji nie przełożyły się na wynik bramkowy. Przeciwnicy w finale nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej i ograniczyli się jedynie do wybijania piłki. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Rozstrzygnięcie finału nastąpiło dopiero w rzutach karnych. Strzały z 11m lepiej wykonywali zawodnicy naszej drużyny- Jasio, Igor i Filip, po których cieszyli się już tylko zawodnicy drużyny KS Lublinianka I.

Drużyna która wygrała zawody o Puchar Prezesa KS Lublinianka Lublin zdecydowanie najlepiej prezentowała się w dzisiejszych zawodach. Chłopcy grali równo, płynnie, z pomysłem i coraz częściej drużynowo. Druga ekipa KS Lublinianki z pewnością zasługiwała dziś na podium, niestety nieszczęśliwie stracone bramki w półfinale i o trzecie miejsce zatarły obraz gry jaki chłopcy prezentowali w spotkaniach grupowych pokazując dużo fajnej zespołowej gry.

Turniej o Puchar Prezesa KS Lublinianka Lubin to kolejne wygrane zawody przez chłopców reprezentujących rocznik 2006 naszego klubu. Dobra passa ekipy trenera Dominika Jarosza trwa nadal i wydaje się nie mieć końca! :)

Gratulacje dla trenera i wszystkich młodych piłkarzy KS Lublinianka 2006 za super postawę w turnieju!!!!BRAWO!!!

Wyróżnienia indywidualne:

KS Lublinianka II0:1Niedzwiadek

mecz o 3 miejsce:

KS Lublinianka II 0:1BKS Lublin

W imieniu trenera Dominia JAROSZA pragniemy podziękować wszystkim rodzicom chłopców z rocznika 2006 KS Lublinianka za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie i organizację turnieju. Dzięki tak zgranej grupie rodziców dzisiejsze zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym. Specjalne podziękowania pragniemy złożyć naszemu spikerowi -panu Sławkowi i kolegom ze stolika biura zawodów.

Skład KS Lublinianka I:

1. Dyś