Lublinianka Cup'14

W sobotę 14 czerwca odbył się turniej Lublinianka Cup'14 o Puchar Prezesa KS Lublinianka dla chłopców z rocznika 2006. Tegoroczna edycja Lublinianka Cup odbywała się po raz pierwszy na płycie głównej boiska trawiastego KS Lublinianka.

W turnieju uczestniczyło osiem drużyn. Zawody były rozgrywane na zasadzie każdy z każdym, bez klasyfikacji końcowej.

Dla KS Lublinianka2006 turniej był rozgrywany równolegle z fazą pucharową Deichmann MiniMistrzostw 2014, gdzie chłopcy reprezentujący drużynę Portugalii grali aż do 1/16 finału. Z meczu na mecz młodzi piłkarze Lublinianki rozkręcali się i nie pozostawiali złudzeń przeciwnikom kto gra u siebie.

Dopiero po południu w ostatnich dwóch meczach z AP Legia Warszawa i FCB Varsovia zawodnicy KS Lubliniaka2006 doznali pierwszych przegranych w turnieju. Niestety, były one spowodowane występowaniem aż na dwóch turniejach jednocześnie jednego dnia.

Pomimo tych porażek, chłopcy grający swój pierwszy turniej na boisku trawiastym pokazali, że rocznik 2006 jest bardzo perspektywiczny i ciągle się rozwijający o czym świadczyły późniejsze wyróżnienia dla zawodników KS Lublinianka2006 i trenera na uroczystym zakończeniu sezonu 2013/14.

Mecze KS Lublinianka 2006:

Lublinianka I 2:0Lublinianka II

Lublinianka I 4:0UKS Widok Lublin