Lublinianka Cup '17

Drugie i trzecie miejsce na podium zajęli podopieczni trenera Dominika Jarosza na turnieju halowym Lublinianka Cup'17. Drużyna Lublinianka Biali bez przegranego meczu i bez straconej bramki zajęła drugie miejsce, a tuż za nimi uplasowali się zawodnicy Lublinianki Zieloni. Turniej Lublinianka Cup'17 wygrała drużyna Avii.

Mecze KS LUBLINIANKA -BIALI:

1. LUBLINIANKA Biali 10 : 0 Motor Lublin
  2. LUBLINIANKA Biali 1 : 0 BKS Lublin
  3. LUBLINIANKA Biali 0: 0 Widok Lublin
  4. LUBLINIANKA Biali 1 : 0 LUBLINIANKA Zieloni
  5. LUBLINIANKA Biali 0 : 0Top 54
  6. LUBLINIANKA Biali 0 : 0 Avia
  7. LUBLINIANKA Biali 4 : 0 Sygnał Lublin

4 wygrane / 3 remisy / bilans bramkowy: 16:0

Mecze KS LUBLINIANKA -ZIELONI:

1. LUBLINIANKA Zieloni 0 : 0 Sygnał Lublin
  2. LUBLINIANKA Zieloni 0 : 1 Avia
  3. LUBLINIANKA Zieloni 1 : 0 Top 54
  4. LUBLINIANKA Zieloni 0 : 1 LUBLINIANKA Biali
  5. LUBLINIANKA Zieloni 2 : 1 Widok Lublin
  6. LUBLINIANKA Zieloni 0 : 0 BKS Lublin
  7. LUBLINIANKA Zieloni 8 : 0 Motor Lublin

3wygrane /2 remisy / 2 porażki / bilans bramkowy: 11:3

Do najlepszej szóstki turnieju zostali wybrani z naszych drużyn Jakub ADAMCZYK i Stanisław BLACHANI, którzy świetnie spisywali się w bramkach swoich zespołów. Piękne parady i niesamowite interwencje wpłynęły na wybór tych zawodników do "TOP 6" turnieju Lublinianka Cup'17.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc i wkład włożony w przygotowanie i organizację turnieju. Dziękujemy również naszym stałym sponsorom, firmie "A4 POLSKA", "HYDRO-STAL" oraz firmie "WIKOSANIT" za wsparcie, bez którego nie moglibyśmy zorganizować zawodów na tak wysokim poziomie.