Turniej KS Lublinianka 2016

W pierwszym turnieju w 2016 roku drużyny trenera Dominika Jarosza zajęły drugie i czwarte miejsce. Zawodyo Puchar Prezesa KS Lublinianka organizowane przez nasz rocznik, odbywające się w Ludwinie wygrała drużyna UKS Jedynka Krasnystaw, pokonując w finale, po zaciętym meczu,pierwszy zespół Lublinianki 2006 2:1.

Wyniki spotkań w fazie grupowej:

Wyniki spotkań w fazie pucharowej:

Nagrody indywidualne:

• najlepszy bramkarz turnieju: Michał Kotko -PN Motor Lublin
  • najlepszy zawodnikturnieju: Filip Szkoda - Jedynka Krasnystaw
  • król strzelców: Fiip Świeboda- KS Lublinianka

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Jedynka Krasnystaw
  2. KS Lublininka I
  3. PN Motor Lublin
  4. KS Lublininka II
  5. Avia Swidnik
  6. Górnik I Łęczna
  7. Lublinianka Snopków
  8. LKP Motor Lublin
  9. Widok Lublin
  10. Górnik II Łęczna

Dekorację wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju oraz wyróżnienia indywidualne wręczył osobiście Prezes KS Lublinianka pan Krzysztof Gil.

Wszytkim rodzicom pragniemy bardzo podziękować za pomoc i wkład przy przygotowaniu i organizacjiturnieju,wydawaniu posiłków orazprowadzeniu zawodów przez naszego niezastąpionego spikera pana Sławka. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów firmy WIKOSANIT oraz A4 POLSKA, dzięki którym mogliśmy zorganizować tak niesamowite zawody.