Beksa Cup'15

Niedzielny turniej halowy organizowany przez lubelski BKS młodzi piłkarze KS Lublinianka 2006 rozpoczęli od spotkania z SPN Motor Lublin. Mecz naszych zawodników toczył się na połowie przeciwnika, niestety nic z akcji tworzonych indywidualnie nie przyniosło rezultatu bramkowego. Strzały oddawane głównie z poza pola karnego były niecelne lub bronione skutecznie przez bramkarza Motoru. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugim meczu grupowym rywalem Lublinianki 2006 była drużyna Avii Świdnik. Spotkanie ze świdnicką drużyną było bardzo podobne do pierwszego meczu grupowego z Motorem Lublin. Gra toczyła się głównie na środku boiska. Obie drużyny grały defensywnie, nastawiając się na ewentualne kontry. Niestety, jedna z takich kontr zakończyła się stratą bramki naszej drużyny. Przeciwnicy grając bardzo ostro przerywali skutecznie nasze mozolnie prowadzone akcje. Po meczu na tablicy wyników widniał rezultat 0:1 dla Avii Świdnik.

Ostatni mecz Lublinianki 2006 w grupie C to spotkanie z AP Top54 Biała Podlaska. Ten mecz mia zadecydować o dalszej grze w kolejnej fazie turnieju. Trzeci mecz okazał się meczem na przełamanie naszej ekipy. Po dwóch bramkach strzelonych przez Filipa Świeboda mecz ułożył się pod dyktando naszej drużyny. Rezultat spotkania na 3:0 ustalił na sekundy przed końcem meczu Kacper Wadowski! Cztery punkty zdobyte w grupie dały zawodnikom KS Lublinianki 2006 awans do fazy pucharowej zawodów.

W meczu półfinałowym młodzi piłkarze KS Lublinianka zmierzyli się z drużyną UKS Niedźwiadek Chełm. Zaraz po gwizdku sędziego otworzył ponownie Filip. To była z pewnością najszybciej strzelona bramka w turnieju!!! Niestety, długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. W następnej akcji przeciwnicy wyrównali. Mecz był bardzo wyrównany. Drugą bramkę po kilku minutach strzelił ponownie Filip. Gra chłopców coraz bardziej przypominała spotkania z DHLM. Grali pewnie i przede wszystkim zespołowo, co zaowocowało zdobyciem trzeciej bramki strzelonej przez Igora Tomczaka. W ostatniej akcji meczu, tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie, bramkę na 4:1 zdobył Dawid Lewenda z przewrotki!!!

Do trzeciej ostatniej fazy turnieju oprócz piłkarzy KS Lubliniaka 2006 awansowały drużyny Avii Świdnik i gospodarz turnieju BKS. Najważniejsze dwa mecze nasi zawodnicy rozpoczęli od rywalizacji z BKS. Tradycyjnie, mecz z ekipą BKS był bardzo zacięty i wyrównany, choć prowadzony przez naszą drużynę. Przeciwnicy skupiając się na defensywie ograniczali się do gry z kontry. Jedna z koronkowo przeprowadzonych akcji Lublinianki 2006 zakończyła się zdobyciem jedynej jak się okazało bramki w tym meczu. Strzelcem bramki po perfekcyjnej asyście Kacpra Wadowskiego zdobył Igor Tomczak. Drugi mecz w grupie finałowej to spotkanie Avii z BKSem. Na nasze szczęście wyrównany mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Rywalizacja w ostatnim meczu z Avią decydowała o wygranej w całym turnieju. Mecz podobnie jak w fazie grupowej był wyrównany. W ostatnim meczu widać już było zmęczenie naszych zawodników. Bezbramkowy remis dawał zwycięstwo tylko naszej drużynie. Po trzynastu minutach i końcowym gwizdku sędziego cieszyli się tylko zawodnicy KS Lublinianka 2006.

Turniej Beksa Cup to kolejny, trzeci z kolei !!!, halowy turniej w którym drużyna KS Lublinianka 2006 zajmuje najwyższe miejsce na podium.Początek zawodów może nie był imponujący, ale z meczu na mecz wszyscy zawodnicy rozkręcali się i grali na coraz wyższym poziomie swoich umiejętności. Przed piłkarzami KS Lublinianka 2006 kolejne zawody na które czekamy z nadzieją i spokojem na kolejne sukcesy i emocje.

BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
50a3c9b6c426539b1aeb2ccccdfc75de5cbf9f92
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera