Liga Orlikowa -jesień 2015

Zawodnicy rocznika 2006 KS Lublinianka zwyciężyli w jesiennych rozgrywkach turnieju Orlika Młodszego organizowanym przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Komplet zwycięstw w ostatniej kolejce w grupie mistrzowskiej dał zwycięstwo w całym cyklu rozgrywek orlikowych. Sześć tygodni zmagań na boiskach orlikowych i trawiastych potwierdziło dominację KS Lublinianki w roczniku 2006. Od początku do końca turnieju nasza drużyna zajmowała pierwsze miejsce. Warty odnotowania jest fakt, iż żadna z drużyn przeciwników nie zdołała pokonać naszych chłopców.

Wielkie gratulacje dla wszystkich chłopców naszej drużyny i trenera Dominika.

Chłopcy rocznika 2006 KS Lublinianka rozegrali w turnieju orlika młodszego 30 meczy. Obie fazy zawodów chłopcy zakończyli na pierwszym miejscu, wygrywając 26 spotkań, 4 razy remisując i nie przegrywając ani razu!! Podopieczni trenera Dominia Jarosza nie próżnowali na boisku zdobywając aż 88 bramek i tracąc tylko 9 goli, co jest zasługą naszych obrońców i dwóch świetnych bramkarzy!

!!!!!!!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!!BRAWO!!!!!