DHLM - BAYERN MISTRZEM!

Po sobotnim sukcesie i wygranej w turnieju o Puchar Prezesa Akademii Piłkarskiej TOP54 w Białej Podlaskiej młodzi piłkarze KS Lublinianka 2006 przystępowali do rywalizacji o kolejne trofeum. Tym razem celem były finałowe rozgrywki Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów w  której chłopcy reprezentowali drużynę FC Bayern. Do ostatniej fazy zawodów ekipa Bayernu przystępowała z czwartego miejsca w tabeli. Dzięki zajęciu tak wysokiego miejsca, drużyna trenera Dominika rozpoczynała rywalizację od meczy ćwierćfinałowych.

Pierwszym rywalem na drodze do finału była drużna Avii Świdnik reprezentująca włoski Juventus.Mecz niespodziewanie zaczął się od straty gola przez Bayern. Konsekwentna gra szybko dała efekty w strzeleniu wyrównującej bramki. Kolejne bramki były już kwestią czasu. Spotkanie zakończyło się wygranąBayernu3:1.

W półfinale młodzi zawodnicy KS Lublinianki spotkali się z pogromcami Arsenalu, Realem Madryt - SPN Motor Lublin. Chłopcy spokojnie podeszli do meczu. Podopieczni trenera Dominika prowadzili to spotkanie skrzętnie wykorzystując błędy przeciwników i wygrywając kolejne spotkanie 3:0.

W meczu finałowym Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów młodzi piłkarze FC Bayernu zmierzyli się z chłopcami z Avii Świdnik reprezentującymi PSG. Czarny koń zawodów, jak określano drużynę PSG, okazał się równorzędnym rywalem dla naszych chłopców. Mecz toczył się głownie w środku boiska. Zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny czekali na błąd przeciwnika który mogli by wykorzystać. Na szczęście, to piłkarze PSG dziś popełniali błędy. Wynik spotkania otworzył pięknym strzałem głowąFranek. Kolejną bramkę dołożył Filip. Bramkę na 3:0 kilka sekund pod koniec meczu zdobył Oskar!!!

Po finałach trafnie można stwierdzić, że forma przyszła w odpowiednim momencie. Dziewięć strzelonych bramek i tyko jedna stracona w najważniejszej fazie rozgrywek potwierdza już w kolejnym turnieju- bogactwo w ofensywie i spokój w bramce i obronie. To cechy wyróżniające i charakteryzujące drużynę trenera Dominika.

DZIĘKUJEMY!!! GRATULUJEMY!!!...i czekamy na dalsze sukcesy!!!

mecz ćwierćfinałowy

FC Bayern 3 : 1 Juventus

mecz półfinałowy

FC Bayern 3: 0 Real Madryt

mecz finałowy

FC Bayern 3 : 0 PSG

Indywidualną nagrodę MVP drużyny FC Bayern dostał Dawid Lewenda!!!Gratuacjeeee!!!!

Rewelacyjna postawa naszego rozgrywającego Filipa Świebody we wszystkich meczach została uznana przez organizatorów. Filip został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju!!!!