Zwycięstwo LLMM 2016/17

Wielkim sukcesem zakończył się dla podopiecznych trenera Dominika Jarosza debiutancki sezon w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego. Chłopcy z rocznika 2006 występujący w lidze ze starszymi o rok od siebie kolegami zdominowali te rozgrywki wygrywając mistrzostwo w grupie 2 Lubelskiej Ligii Młodzika Młodszego.

Drużyna Lublinianki w każdym meczu prezentowała wysoki poziom gry i starała się od pierwszych minut narzucić swój bardzo ofensywny styl. Łatwość i ilość przeprowadzanych akcji, stałe fragmenty gry, szybkie i skuteczne skrzydła, a także pewna obrona to atuty wyróżniające drużynę Lublinianki w każdym meczu. Wszystkie spotkania rozegrane w roli gospodarza na stadionie na Wieniawie przyniosły komplet zwycięstw. Warty odnotowania jest fakt, iż jako jedyna drużyna w lidze Lublinianka nie została pokonana i straciła najmniej bramek, bo zaledwie 13. To zasługa bardzo dobrej gry w obronie, a także postawy naszych bramkarzy. Dzięki ich postawie, aż w 10 meczach Lublinianka kończyła zawody bez straty bramki. Do końca o miano najlepszego strzelca w drużynie Lublinianki rywalizowało trzech zawodników: Oskar Jeż, Dawid Lewenda i Patryk Mazur. Najlepszym strzelcem drużyny został Dawid Lewenda, który 14 razy pokonał bramkarzy rywali. Drugi, Oskar Jeż trafiał do bramki rywali 13 razy, zaś Patryk zdobył w całym sezonie 12 goli. W całym sezonie na listę strzelców wpisało się aż 14 zawodników naszej drużyny, którzy łącznie zdobyli 82 bramki strzelając w każdym ligowym spotkaniu.

Trener i chłopcy zasługują na wielkie pochwały i słowa uznania za bardzo intensywny sezon ligowy, przeplatany turniejami i występami w Deichmannie. Każdy z nich przyczynił się do końcowego sukcesu w zwycięstwie w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego.

Dziękujemy Wam za emocje dostarczane od pierwszej minuty, radość i zadowolenie po końcowym gwizdku sędziego, a przede wszystkim za czas poświęcony i spędzony na boiskach w każdy weekend.

G R A T U L A C J E ! ! !

Mecze KS Lublinianka 2006 w LLMM w sezonie 2016/17:

• runda jesienna
  1. KS LUBLINIANKA 3:0 Orlik Lubartów
  2. KS LUBLINIANKA 4:1 Motor Lublin
  3. KS LUBLINIANKA 10:0 Mosir Lubartów
  4. KS LUBLINIANKA 4:0 Avia Swidnik
  5. KS LUBLINIANKA 8:4 Górnik Łęczna
  6. KS LUBLINIANKA 2:2 Bks Lublin
  7. KS LUBLINIANKA 6:1 Vrotkovia Lublin
  8. KS LUBLINIANKA 8:0 Widok Lublin
  9. KS LUBLINIANKA 2:0 Sygnał Lublin

Podsumowanie rundy jesiennej: 8 zwycięstw, 1 remis. Bilans bramkowy: 47 strzelonych i 8 straconych.

• runda wiosenna
  1. KS LUBLINIANKA 6:0 Orlik Lubartów
  2. KS LUBLINIANKA 1:1 Motor Lublin
  3. KS LUBLINIANKA 4:0 Mosir Lubartów
  4. KS LUBLINIANKA 5:0 Avia Swidnik
  5. KS LUBLINIANKA 7:2 Górnik Łęczna
  6. KS LUBLINIANKA 2:1 Bks Lublin
  7. KS LUBLINIANKA 5:0 Vrotkovia Lublin
  8. KS LUBLINIANKA 1:1 Widok Lublin
  9. KS LUBLINIANKA 4:0 Sygnał Lublin

Podsumowanie rundy wiosennej: 7 zwycięstw, 2 remisy. Bilans bramkowy: 35 strzelonych i tylko 5 straconych.