DHLM '14

Po sukcesach odnoszonych na boiskach orlikowych przyszedł czas na kolejny turniej rozgrywany tym razem już na hali sportowej. Turniej halowy rozgrywany między kilkunastoma drużynami pod szyldem Ligi Mistrzów. Drużyny jakie wylosowaliśmy pod szyldami których będą występowali chłopcy to ekipy Bundesligi: FC Bayern Monachium oraz Borussia Dortmund.

Zawodnicy FC Bayern Monachium:

1. Adamczyk Jakub

10. Bieluga Maciek
  11. Holcel Piotr
  12. Budzyński Karol

Wyniki I kolejki DHLM 19 października:

BORUSSIA 2 : 0 PSG

BORUSSIA 0 : 0 Bayer 04 Leverkusen

(Lublinianka) : (Górnik Łęczna)

FC BAYERN 1 : 1PSG

FC BAYERN 1 : 0 Juventus

(Lublinianka) : (Avia)

Wyniki II kolejki DHLM 26 października:

BORUSSIA 1:1 Manchester City

(Lublinianka) : (CKSiS Bełżyce)

BORUSSIA 0:2 Juventus Turyn

FC BAYERN 6:0 AS Monaco

(Lublinianka) : (Vrotkovia)

FC BAYERN 1:0 Bayer 04 Leverkusen

(Lublinianka) : (Górnik Łęczna)

Wyniki III kolejki DHLM 9 listopada:

FC BAYERN 1 : 1 FC Barcelona

BORUSSIA 0: 2Arsenal

BORUSSIA 1: 3 FC Barcelona

FC BAYERN 0: 1 Arsenal

(Lublinianka) : (BKS Lublin)

Wyniki IV kolejki DHLM 16 listopada:

BORUSSIA 2: 0 Benfica

(Lublinianka) : (UKS Widok)

BORUSSIA 3 : 0 Liverpool

(Lublinianka) : (Avia Świdik)

Wyniki V kolejki DHLM 7 grudnia:

BORUSSIA 1: 1 FC Porto

BORUSSIA 3: 1 Ajax

(Lublinianka) : (UKS Widok)

FC BAYERN 2 : 0 AS Roma

(Lublinianka) : (ARP Paderewski)

FC BAYERN 2 : 1 FC Liverpool

FC BAYERN 1 : 0 Atletico Madryt

FC BAYERN 1 : 1 FC Porto

(Lublinianka) : (Avia)

Wyniki VI kolejki DHLM 14 grudnia:

BORUSSIA 1 : 0 Real Madryt

BORUSSIA 3 : 0 Atletico Madryt

FC BAYERN 3 : 1 Manchester City

(Lublinianka) : (CKSiS Bełżyce)

FC BAYERN 7 : 0 Galatasaray

(Lublinianka) : (ARP Paderewski)

Tabela po 12 meczach fazy grupowej:

Wyniki fazy pucharowej DHLM 21 grudnia:

Niedzielne mecze fazy pucharowej DHLM rozpoczęły się od wygranej BVB i awansu do kolejnej rundy. Pewna wygrana młodych zawodników KS LUBLINIANKA dała im awans do ćwierćfinału w którym zagrała z drużyną BKS'u - FC Barcelona.W meczu ćwierćfinałowym młodzi zawodnicy KS LUBLINIANKA grali jak z nut. Niestety zabrakło im szczęścia w wykończeniu akcji. Cale spotkanie toczyło się pod dyktando naszej drużyny. Przeciwnicy nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji bramkowej. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Zwycięzcę wyłoniono dopiero w rzutach karnych w których okazali się lepsi przeciwnicy. Brak awansu do półfinału rekompensuje naprawdę bardzo dobra postawa naszych zawodników w tym meczu.

BRAWO CHŁOPCY!

!!!!Gratulacje!!!!!

Borussia Dortmund 2 : 0 Bayer 04

awans BVB

Borussia Dortmund 0 : 0 FC Barcelona

karne: 0 : 2 awans FC Barcelona

Najlepszym zawodnikiem w drużynie Borussi Dortmund został wybrany Kacper Wadowski!! GRATULACJEEEE!!!!!

W swoim pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym chłopcy z FC Bayernu zagrali przeciwko Juventusowi reprezentowanemu przez Avię Świdnik. Mecz niespodziewanie zaczął się od straty gola przez Bayern. Konsekwentna gra szybko dała efekty w strzeleniu wyrównującej bramki. Kolejne bramki były już kwestią czasu. Spotkanie zakończyło się wygraną Bayernu 3:1.

W półfinale młodzi zawodnicy KS Lublinianki spotkali się z pogromcami Arsenalu, Realem Madryt - SPN Motor Lublin. Chłopcy spokojnie podeszli do meczu. Podopieczni trenera Dominika prowadzili to spotkanie skrzętnie wykorzystując błędy przeciwników i wygrywając kolejne spotkanie 3:0.

W meczu finałowym Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów młodzi piłkarze FC Bayernu zmierzyli się z chłopcami z Avii Świdnik reprezentującymi PSG. Czarny koń zawodów, jak określano drużynę PSG, okazał się równorzędnym rywalem dla naszych chłopców. Mecz toczył się głownie w środku boiska. Zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny czekali na błąd przeciwnika który mogli by wykorzystać. Na szczęćcie, to piłkarze PSG dziś popełniali błędy. Wynik spotkania otworzył pięknym strzałem głową Franek. Kolejną bramkę dołożył Filip. Bramkę na 3:0 kilka sekund pod koniec meczu zdobył Oskar!!!

mecz ćwierćfinałowy

FC Bayern 3 : 1 Juventus

mecz półfinałowy

FC Bayern 3: 0 Real Madryt

mecz finałowy

FC Bayern 3 : 0 PSG

Indywidualną nagrodę MVP drużyny FC Bayern dostał Dawid Lewenda!!!Gratuacjeeee!!!!

Rewelacyjna postawa naszego rozgrywającego Filipa Świebody we wszystkich meczach została uznana przez organizatorów. Filip został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju!!!!