Turniej Żaków LZPN 2014

Jesienne rozgrywki orlikowego Turnieju Żaków dobiegły końca. Młodzi zawodnicy KS Lublinianki rozegrali ze swoimi rówieśnikami z rocznika 2006 pierwsze mecze rozłożone w kilku kolejkach jak w prawdziwej lidze.W takich zawodach wyniki schodzą na dalszy plan, liczy się dobra zabawa.

W czterech kolejkach turnieju zawodnicy Lublinianki rozegrali spotkania bardzo dobre, a zarazem mecze w których popełniali błędy-lecz kto ich nie popełnia w wieku 8 lat?!?!Z meczu na mecz, z turnieju na turniej,drużyna prowadzona przez trenera Dominika wyglądała coraz lepiej. Widać było po zawodnikach Lublinianki coraz więcej zgrania na boisku, zrozumienia i mądrej, przemyślanej gry zespołowej. Po bardzo ciekawych i rozważnie prowadzonych akcjach naszych młodych zawodników ręce same składały się do oklasków. Warta podkreślenia jest równa postawa całego zespołu w długim czterotygodniowym turnieju, pomimo wprowadzanych zmian i roszad w składzie przez trenera Dominika.

Podobnie jak w turnieju Deichmann drużyna KS Lublinianki wygrywała spotkania przy zachowaniu czystego konta naszego bramkarza. Od tego sezonu bramkarzem KS Lublinianki 2006 jest rewelacyjnie broniący Kuba. Oprócz bramkarza Kuby w drużynie KS Lublinianki 2006 pojawiło się kilku bardzo utalentowanych młodych piłkarzy, którzy również dołożyli swoją cegiełkę do wygranej w Turnieju Żaków.

Z czterech rozegranych etapów turnieju młodzi zawodnicy Lublinianki wygrali dwa turnieje, a w dwóch pozostałych zajmowali 2 miejsce.

BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!BRAWO!!!!

Uczestnicy turnieju:

• KS Lublinianka
  • BKS Lublin I
  • BKS Lublin III
  • Górnik Łęczna S.A.
  • Vrotkovia Lublin
  • BKS Lublin II

Klasyfikacja po czterech kolejach Turnieju Żaków LZPN:

• KS Lublinianka 46pkt. wygrana:15/ remis:1 / porażka:2