Rotary Cup 2016

Wielkim sukcesem zakończył się udział naszych młodych zawodników w turnieju Rotary Białystok Cup. Zawody, które zgromadziły 36 zespołów z Polski i zagranicy, stały na bardzo wysokim poziomie zarówno piłkarskim jak i organizacyjnym. Drugie miejsce w tak mocno obsadzonym turnieju to z pewnością sukces, ale też i potwierdzenie siły oraz możliwości naszych chłopców.

Pierwszego dnia zawodów nikt nie spodziewał się tak dobrych wyników w tak zwanej "grupie śmierci", w której chłopcy się znaleźli. Najmocniejsza grupa okazała się szczęśliwa i po trzech wygranych, remisie i jednej porażce dała awans z drugiego miejsca do kolejnej fazy rozgrywek o miejsca 1-18.

Wyniki meczy I dnia Rotary Białystok Cup - GrupaC:

1. Lublinianka 1:0 Sms Łódź
  2. Lublinianka 2:1 Wigry Suwałki
  3. Lublinianka 1:1 Mińsk Czerwoni
  4. Lublinianka 0:2 Tfa Milanas
  5. Lublinianka 1:0 Jagiellonia Białystok

Drugi dzień turnieju to koncertowa gra podopiecznych trenera Dominika. Podobnie jak w dniu poprzednim chłopcy świetnie prezentowali sią na boisku, prezentując mądrą i poukładaną grę od początku do końca w każdym meczu. Z kompletem zwycięstw młodzi zawodnicy Lublinianki awansowali do najlepszej trójki turnieju.

Wyniki meczy II dnia Rotary Białystok Cup - GrupaL:

1. Lublinianka 3:1 Legia Warszawa
  2. Lublinianka 1:0 Ponevezio
  3. Lublinianka 3:1 Wisła Płock

Ostatni dzień Rotary Białystok Cup to dalsze wielkie emocje i mecze z drużynami grającymi w wielkimfinale Deichmann 2015r w Wałbrzychu. Wszystkie mecze finałowe udowodniły bardzo dobrą formę i umiejętności naszych chłopców. Po zwycięstwie w pierwszym meczu nad drużyną Sparty Zabrze 1:0, przyszło nam doznać porażki z gospodarzem turnieju 0:1. Wyniki trzech meczy finałowych świadczą o naprawdę wysokim poziomie finalistów Rotary Cup, którzy bardzo dobrze zaprezentowalli się we wszystkich spotakniach.

Wyniki meczy III dnia Rotary Białystok Cup o miejsca 1-3:

1. Lublinianka 1:0 Sparta Zabrze
  2. Lublinianka 0:1 MOSP Białystok
  3. Sparta Zabrze 1:1 MOSP Białystok

Zajęcie drugiego miejsca w tak mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju to niewątpliwie sukces lubelskiej piłki, ale także nobilitacja do bardziej wzmożonej pracy przed kolejnymi tak dużymi zawodami jak Rotary Białystok Cup. Gratulacje otrzymywane od organizartorów i szkoleniowców innych drużyn świadczą o potencjale, talecie i umiejętnościach jakie posiadają podopieczni trenera Dominika Jarosza. Dumni z osiągnięcia tak wysokiego wyniku naszcyh zawodników, jesteśmy pełni nadziei przed nadchodzącym sezonem ligowym.

Nagrodą indywidualną został wyróźniony Oskar DYŚ z naszej drużyny . Znalazł się w "najlepszej siódemce" zawodników uczestniczących w turnieju.

Franek CHWEDEŃCZUK został wybrany najlepszymzawodnikiem KS Lublinianka.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. MOSP Białystok
  2. KS LUBLINIANKA
  3. Sparta Zabrze

Uczestnictwo w tak dużym turnieju nie obyłoby się bez wstawienictwa rodziców dzieci uczestniczących w turnieju. Ich wsparcie oraz doping były nieodzownym elementem każdego meczu. Byli we wszystkich spotkaniach "siódmym" zawodnikiem. Słowa podziękowania należą sie również firmie WIKOSANIT za wsparcie podczasturnieju.

BRAWO!!!!!!! KUBA A.,SZYMON B., FRANEK Ch., OSKAR D., PIOTR H.,DAWID L., PATRYK M. KUBA M., FILIP Ś., ANTEK W.,SZYMEK Z.iTRENERZE DOMINIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepsi kibice - lublinianki rodzice!!!

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii "Rotary Białystok Cup" pod tym likiemhttp://lublinianka2006.futbolowo.pl/gallery/30807