Letnia BeKSa Cup'15

W ostatni weekend młodzi zawodnicy KS Lublinianka rocznika 2006 rywalizowali na ostatnim turnieju w sezonie 2014-15 organizowanym przez lubelski BKS. Dwudniowy turniej rozgrywany na boiskach trawiastych w dość eksperymentalnym składzie zakończył się dla naszych chłopców zajęciem dziewiątego miejsca. Niestety, miejsce jakie nasi młodzi piłkarze zajęli nie odzwierciedla gry i wyników. Z siedmiu meczy grupowych nasza drużyna uległa tylko jednej ekipie. Dwie wygrane i cztery remisy nie pozwoliły grać o wyższe miejsce. Podobnie jak w poprzednich turniejach, drużyna Dominika Jarosza traciła bardzo mało bramek.

Wyniki spotkań grupowych:

1. KS Lublinianka 2:0 Widok
  2. KS Lublinianka 0:1 Sygnał
  3. KS Lublinianka 1:1 Górnik Łęczna
  4. KS Lublinianka 1:1 Top 54 B.Podlaska
  5. KS Lublinianka 2:0 Armado Warszawa
  6. KS Lublinianka 1:1 Drukarz Warszawa
  7. KS Lublinianka 1:1 BKS Czerwoni

Wyniki spotkań fazy pucharowej:

1. KS Lublinianka 1:0 Motor Lublin
  2. KS Lublinianka 6:0 Górnik Łęczna II
  3. KS Lublinianka 1:0 Górnik Łęczna I

Pięć zwycięstw, cztery remisy i jedna przegrana w pierwszym dla naszej drużyny dwudniowym turnieju rozgrywanym na trawie nie daje pełnego obrazu naszej drużyny. Bilans bramkowy 16:5 potwierdza ofensywny charakter drużyny z dobrą obroną i pewnym bramkarzem.Wszystkim naszym zawodnikom należą się duże brawa za postawę w turnieju połączonym z uroczystym zakończeniem sezonu w naszym klubie.

Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy w następnym sezonie!!!