Turniej w Krasnystawie

W pierwszym halowym turnieju podopieczni trenera Dominika Jarosza odnieśli wielki sukces. Obie drużyny Lublinianki zakończyły turniej na podium! KS Lublinianka II bez przegranego meczu wygrała zawody organizowane przez UKS Jedynka. KS Lublinianka I zajęła trzecie miejsce. Chłopcy z obu drużyn w fazie grupowej ze zmiennym szczęściem rozgrywali swoje mecze wygrywając i remisując dwukrotnie. KSL II w grupie A zdobyła 8 punktów i do półfinałów przystapiła z 1 miejsca. KSL I również zdobyła 8 punktów, lecz ostatecznie zajęła w grupie B 2 miejsce.

Niestety, w meczu półfinałowym spotkały się obie drużyny Lublinianki. Zacięty mecz zakończył się bezbramkowym remisem i do rozstrzygnięcia potrzebna była seria rzutów karnych. Lepszymi egzekutorami okazali się chłopcy KSL II i to oni zagrali w finale z drużyną Jedynki I.

W meczu o trzecie miejsce zawodnicy KSL I grali z Jedynką II. Gładkie i wysokie zwycięstwo 6:0 dało chłopcom zasłużone, choć najniższe miejsce na podium. Zawodnicy KSL I w całym turnieju nie stracili bramki, zdobywając 21 goli.

Mecz finałowy rozgrywany z gospodarzami był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Akcje przeprowadzane w szybkim tempie pod obiema bramkami mogły się podobać i cieszyć licznie zgromadzonych na trybunach kibiców. Bramkę na wagę zwycięstwa w finale po świetnym strzale z rzutu wolnego zdobył Igor Tomczak. W końcówce spotkania po indywidualnej akcji mógł podwyższyć jeszcze Antek Warsitz lecz piłkę z linii bramkowej wybił obrońca. Warty odnotowania jest fakt, że ekipa KSL II swoje ostatnie mecze rozgrywała bez nominalnego bramkarza. W meczu pófinałowym i w finale na bramce bardzo dobrze prezentował się Kacper Czułowski. Nagrodę za najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Franek Chwedeńczuk.

Wyniki spotkań drużyn Lublinianki:

• KS Lublinianka I 5:0 Kłos Chełm
  • KS Lublinianka I 10:0  Niedźwiadek II Chełm