Szydłowiec Cup 2016

Zawody w Szydłowcu zgromadziły 24 drużyny z całej Polski i z zagranicy. Pierwszego dnia zawodnicyKS Lublinianki rozgrywali mecze w grupie C. Końcowy rezultat to zajęcie trzeciego miejsca w tej grupie, uprawniające do awansu i rozgrywek w srebrnymFinale B.

Mecze grupowe:

1. KS LUBLINIANKA 3 : 0APN Ostrołęka
  2. KS LUBLINIANKA 11 : 1 SP Talencik
  3. KS LUBLINIANKA 1 : 4 Sandecja N.Sącz
  4. KS LUBLINIANKA0 : 1 FKMińsk
  5. KS LUBLINIANKA 2: 1 AFK Warszawa

Mecze Finału B:

1. KS LUBLINIANKA 3 : 1 FFA Warszawa
  2. KS LUBLINIANKA 2 : 0 AS Pomorze
  3. KS LUBLINIANKA 8 : 0 Orzeł Wierzbica
  4. KS LUBLINIANKA 6 : 0 Ziomki Rzeszów
  5. KS LUBLINIANKA 0 : 0 Młodzik Radom
  6. KS LUBLINIANKA 3 : 0 APN Ostrołęka
  7. KS LUBLINIANKA 1 : 0 Junior Radom

Drugi dzień zmagań na boiskach AP Szydłowiecprzyniósł drużynie KS Lublinianka aż 6 zwycięstw i 1 remis. Jako jedyna drużyna w "Finale B" Lublinianka nie poniosła porażki. Grad bramek, które zdobywali nasi wszyscy zawodnicy i rewelacyjnie dysponowany bramkarz Kuba ADAMCZYK pozwoliły na wygranie Finału B, choć zadecydował o tym dopiero ostatni mecz.

Najskuteczniejszym strzelcem w Finale B okazałsię Patryk MAZUR.

Dwudniowe zawody stojące na bardzo wysokim poziomie, możliwość konfrontacji z nieznanymi dotąd drużynami to ogromnedoświadczenie jakienasi chłopcy mogli zdobyćpodczas takiego turnieju. Porównanie naszej drużynyna tle 24 zespołów to kolejnyatut udziału w tak dużych zawodach.

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
c4505ea93829d836602b194249c3e7346edc47e8
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera