Podsumowanie zimowych turniejów

Turniej w Radzyniu Podlaskim był ostatnim w wykonaniu młodych piłkarzy KS Lublinianka w halowym zimowym sezonie 2014/15. Chłopcy od grudnia do marca wzięli udział aż w sześciu weekendowych turniejach piłki nożnej i w jednym dużym turnieju Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Dominika Jarosza w ciągu tych kilku turniejów niezwłocznie wypracowali swój charakterystyczny styl szybkiej, zespołowej gry. Spokój w bramce i obronie, a do tego szybkość,kombinacja i umiejętności indywidualne naszych zawodników w ofensywie pozwoliły prawie za każdym razem stawać na podium na wszystkich zawodach w jakich brali udział!

Bez naszych uzdolnionych zawodników nie byłoby tych triumfów. W każdych zawodach co najmniej jeden z naszych chłopców zdobywał indywidualne wyróżnienie - za króla strzelców, najlepszego piłkarza turnieju czy też najlepszego brakarza turnieju.

Zawodnicy KS Lublinianki 2006 w sześciu turniejach rozegrali 48 spotkań, z pośród których wygrali:29, zremisowali: 11 i tylko 8 przegrali.W 48 meczach nasi napastnicy nie próżnowali, strzelając aż 69 goli!!! Bramkarze nieraz byli zmuszeni do wyjmowania piłki z bramki- lecz tylko 15 razy.Bilans bramkowy 69:15 ukazuje obraz drużyny nastawionej ofensywnie na boisku z pewną obroną i szczelną bramką!!

Zimowe turnieje halowej piłki nożnej:

• Turniej o Puchar Prezesa AP Top54 Biała Podlaska - I miejsce
  • Dziecięca Halowa Liga Mistrzów- I miejsce, VI miejsce
  • Beksa Cup - I miejsce
  • Turniej o Puchar Prezesa Górnika Łęczna - I miejsce
  • Turniej o Puchar Prezesa KS Lublinianka - I miejsce, IV miejsce
  • Widok Cup-III miejsce, IV miejsce
  • Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego - III miejsce

• 8 nagród indywidualnych - najlepszy piłkarz, najlepszy bramkarz i król strzelców

Życzymy trenerowi Dominikowi i wszystkim zawodnikom dalszych sukcesów i wielu nagród indywidualnych!!!! GRATULACJE!!!!

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
acfc9500c3561274e82287d70600fc614c5f4f0c
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera