Lublinianka na podium w turnieju RSSport

W pierwszym dniu turnieju RSSport w Nadrzeczu, zaraz po uroczystym rozpoczęciu podopieczni trenera Dominika Jarosza rozegrali pierwszy mecz zawodów. Przeciwnikiem była stołeczna drużyna Drukarz Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Lublinianki!!!

1. KS LUBLINIANKA 4 : 1 Drukarz Warszawa

W drugim dniu zawodów w Nadrzeczu młodzi zawodnicy Lublinianki rozegrali cztery mecze.

1. KS LUBLINIANKA 0 : 1 Semp Ursynów
  2. KS LUBLINIANKA 2 : 0 Rekord Bielsko Biała
  3. KS LUBLINIANKA 4 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  4. KS LUBLINIANKA 1 : 0 SMS Łódź

Z 12 punktami na koncie podopieczni trenera Dominika Jarosza przystępowali w ostatnim dniu zawodów do walki o podium. W niedzielę wychowankowie Lublinianki rozegrali ostatnie dwa spotkania.

1. KS LUBLINIANKA 0 : 2 Korona Kielce
  2. KS LUBLINIANKA 2 : 0 Mosir Mińsk Mazowiecki

Jak podczas rozgrywanego w marcu turnieju RSSport, KS LUBLINIANKA zajęła trzecie miejsce w zawodach na Roztoczu!!! Z pięcioma zwycięstwami i 15 punktami młodzi zawodnicy Lublinianki uplasowali się na najniższym miejscu na podium za drużynami Korony Kielce (18pkt) i Semp Ursynów Warszawa (16pkt). Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszej drużynie byli Patryk Mazur i Dawid Lewenda, którzy zdobyli po 3 bramki.

Klasyfikacja końcowa turnieju RSSport Nadrzecze:

Korona Kielce 18pkt
SEMP Ursynów 16pkt
KS LUBLINIANKA 15pkt
Rekord Bielsko Biała 10pkt
Mosir Mińsk Maz. 8pkt
SMS Łódź 7pkt
Drukarz Warszawa 6pkt
Pogoń Grodzisk Maz. 1pkt

Gratulacje!!!

Brawo Drużyna

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
6545e208fb0a83ea2800273607929ca91ac457dd
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera